англійська мова

Підписатись на цю категорію по RSS

Розвиток критичного мислення на уроках

Посібник

завантажити


 

     16 жовтня відбулася зустріч учнів 8- та 9-В класів з представником Корпусу Миру США в Україні Деборою МакДоналд та представником видавництва «Heuber» Барборою Бауш. В рамках візиту Дебора та Барбара переглянули презентації учнів, розповіли про себе, свої країни, Німеччину та США, познайомили учнів з найцікавішими традиціями своїх країн, відповіли на питання учнів. Спілкування проходило в теплій атмосфері доброзичливості та інтересу до культур інших країн.

Читати далі...

   14 вересня 2013 року на базі Ресурсного центру професійного розвитку вчителів англійської мови Інституту філології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, за підтримки Корпусу Миру США в Україні, було організовано та проведено науково-методичний семінар на тему «Психолого-педагогічні засади оптимізації процесу викладання іноземних мов у середній школі» (координатор – заступник директора Інституту філології з наукової та виховної роботи Наталя Голубкова).

У роботі семінару взяли участь викладачі, магістранти та студенти Інституту філології, а також учителі Cумських шкіл, серед них учителі нашої школи Ходенко Зоя Борисівна, Діденко Світлана Петрівна, Левченко Олена Володимирівна. До уваги учасників були запропоновані презентації методиста Вашінгтонського університету м. Сієтл, доктора філософії Кеті Ноултон (Kathy Knowlton) «Основи менеджменту в класі (психологічний аспект)» та волонтера Корпусу Миру Дебори МакДоналд (Deborah McDonald) «Ефективні стратегії навчання аудіювання». Обговорювалися актуальні проблеми та завдання викладання англійської мови як мови міжнародної комунікації в сучасних умовах розвитку українського суспільства, інтеграції нашої держави до європейської спільноти. Учасники семінару висловили слова подяки волонтерам і співробітникам Корпусу Миру США в Україні за увагу до педагогів Сумщини та персонально Кеті Ноултон і Деборі МакДоналд за цікаві, змістовні презентації. Вони одностайно вважають, що участь у подібних семінарах є важливим аспектом підвищення кваліфікації викладачів і становлення майбутніх учителів, що сприяє удосконаленню їхніх професійних знань і навичок.

 

Кафедра іноземних мов

 

Поговоримо англійською про нашу школу! Савицька І, Лисянська А.

Учасники проекту:     Маслій Мирослава, Крижська Ангеліна, Ісаєва Валерія,

Тавдишвілі Анастасія, Шевченко Дарина, Мальонкіна Інна,

Котюк Анн, Плетенко Крістіна

Читати далі...

⇑ Наверх
⇓ Вниз